Obisk občin Rečica ob Savinji in Ljubno ob Savinji

NOVICA 03.08.2017

V torek, 01.08.2017, sta predsednik Športne zveze Velenje g. Bogdan Plaznik in prvi podpredsednik Olimpijskega komiteja Slovenije mag. Janezom Sodržnik obiskala občino Rečica ob Savinji, kjer sta se sestala z županom g. Vincenc Jerajem in občino Ljubno, kjer je bil gostitelj župan g. Franjo Naraločnik.

Namen obiska je bil predstavitev Olimpijskega komiteja Slovenije - Združenja športnih zvez, njihovo delovanje in morebitno ustanavljanje novih športnih zvez po občinah. Prav tako sta gostiteljema predstavila delovanje regijskih pisarn Olimpijskega komiteja Slovenije - Združenje športnih zvez, saj omenjeni občini spadata pod okrilje regijske pisarne OKS - ZŠZ Velenje (Športna zveza Velenje).

Oba župana sta predstavila delovanje občin in delovanje ter organiziranost športa v občini.

V upanju še boljšega sodelovanja tako na nivoju OKS - ZŠZ in regijske pisarne smo v prijetnem vzdušju srečanje zaključili.