Triatlon - Grega in Živa odlična v Celju

NOVICA 21.08.2017

V nedeljo, 20.8.2017, je v Celju potekal tradicionalni triatlon za pokal mesta Celje, na katerem so odlično nastopili mladi velenjski triatlonci.

V ciciakvatlonu je zmagal član Triatlon kluba Velenje Grega Navodnik. Odlično je nastopila tudi Živa Perc, ki je zmagala v akvatlonu.

Sara Navodnik je na triatlonu za vsakogar v kategoriji starejših deklic osvojila 5. mesto, Jan Perc pa je bil na sprint triatlonu med mladinci 8.

Čestitamo!

Foto: Triatlon klub Velenje Foto: Triatlon klub Velenje Foto: Triatlon klub Velenje Foto: Triatlon klub Velenje