Plavanje - Nastja Govejšek bo nastopila na EP v kratkih bazenih na Danskem

NOVICA 06.12.2017

V danskem glavnem mestu Kopenhagen bo v času od 13. do 17. 12. 2017 potekalo Evropsko prvenstvo v plavanju v kratkih bazenih. Slovenijo bo na tekmovanju zastopalo 11 plavalcev in plavalk, med njimi tudi naša Nastja Govejšek.

V slovenski reprezentanci bodo nastopili še: Peter John Stevens, Tina Čelik (oba Triglav Kranj), Martin Bau, Tjaša Oder (oba Fužinar Ravne), Aljaž Kerč, Neža Klančar (oba Olimipja Ljubljana), Katja Fain (Branik Maribor), Tara Vovk (Ljubljana Ljubljana), Tjaša Pintar (Gorenjska banka Radovljica) in Tjaša Vozel (Zvezda Kranj).

Nastja bo v četrtek, 7. 12. 2017, pripotovala v Slovenijo, nato pa že v ponedeljek, 11. 12. 2017, z reprezentanco nadaljuje pot v Kopenhagen, kjer bo na prvenstvu nastopila v disciplinah 50 in 100 m delfin ter 100 m prosto.

Vir: Plavalni klub Velenje

Foto: Igor Zaplatil (Delo)

Športnik leta 2023 v MO Velenje

Ponovno bomo pod žaromete postavili vrhunske dosežke domačih športnikov in športnih delavcev ter jim podelili častne nazive. Vabljeni! Vstop je prost!