Šolski šport - občinsko tekmovanje v nogometu za dijake in dijakinje

NOVICA 12.01.2018

Prenesite datoteko

V četrtek, 11. 1. 2018, je bilo izvedeno občinsko prvenstvo v malem nogometu za dijakinje in dijake Šolskega centra Velenje.

Pri dijakih so nastopili: Šola za storitvene dejavnosti (ŠSD), Elektro in računalniška šola (ERŠ), Strojna šola (SŠ) in Gimnazija, pri dijakinjah ekipi Elektro in računalniška šola (ERŠ) in Šola za storitvene dejavnosti (ŠSD). Pričetek tekmovanja je bil ob 9.00 v športni dvorani, zaključili smo ob 14.00. Sodnik je bil Zlatko Rauković. Vsa srečanja so bila odigrana v športnem duhu.

Največ znanja je pokazala ekipa ERŠ, ki je v odločilni tekmi remizirala z Gimnazijo, kar je bilo dovolj za osvojitev naslova občinskega prvaka.

Pri dijakinjah je zmagala ekipa ŠSD.

Rezultate si lahko preberete v priponki

Želimo jim veliko uspeha v nadaljnjih tekmovanjih.