Predstavitev programov Erasmus + šport za leto 2018

NOVICA 17.01.2018

Prenesite datoteko

Tako kot v minulih dveh letih, bo Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih zvez tudi letos, skupaj s Centrom za mobilnost in evropske programe izobraževanja in usposabljanja, predstavil razpis Erasmus + Šport za leto 2018.

Predstavitev programa in razpisa za leto 2018 Erasmus+ Šport bo v četrtek, 1. februarja 2018 ob 12. uri v Slovenskem olimpijskem izobraževalnem centru, Šmartinska 140, Ljubljana (pritličje upravne stolpnice BTC).

Omenjena predstavitev je namenjena vsem, ki se nameravate prijaviti na program Erasmus+ Šport. Tega dne bodo namreč eksperti s tega področja predstavili sam program in možnosti, ki ga ponuja razpis ter nekaj primerov dobre prakse.

Več o zadevi najdete v priponki.