Karate - Mirnes Mulabdić državni podprvak

NOVICA 08.03.2018

Velenjski karateist Mirnes Mulabdić je v soboto 24.2.2018 postal državni podprvak v borbah -75 kg v članski kategoriji.

V soboto, 24. februarja, je v Šolskem centru Velenje potekalo Državno prvenstvo za člane in veterane ter Državno prvenstvo v para-karateju. Nastopilo je 84 tekmovalk in tekmovalcev iz 30 klubov.

Naš član Mirnes Mulabdić je danes postal vice prvak Slovenije v športnih borbah v kategoriji -75 kg.

V finalu je po vodstvu skoraj celo borbo si privoščil v zadnji sekundi usodno napako in dobil kazen za držanje in tako izgubil borbo v zadnji sekundi finala... Čestitke za odlične borbe in odlično 2. mesto.

Vir: Karate klub Rudar Velenje

Foto: www.velenje.com