Šolski šport - Velenjske gimnazijke zmagovalke polfinalnega turnirja

NOVICA 09.03.2018

Včeraj, 8.3.2018, je bilo v Mariboru polfinalno tekmovanje v odbojki za dijakinje, na katerem so odlično nastopile velenjske gimnazijke.

Dijakinje Gimnazije Velenje so se z osvojenim odličnim 1. mestom na polfinalnem turnirju proti II. Gimnaziji Maribor in Srednji zdravstveni šoli Celje, uvrstile v finale šolskega športnega tekmovanja v odbojki.

Za šolo so nastopile: Nina Praunseis,4. C, Brina Stropnik, 2. Š, Petja Brglez,2. Š, Lara Goršek, 4. B, Neli Goršek, 1. Š, Vita Doler, 3. Š, Tajda Robida, 3. Š,Tina Lihteneker, 3. Š, Teja Špital, 1. Š in Hanna Karić, 2. Š.

Čestitamo in želimo uspešno nadaljevanje tekmovanja!

Vodja ekipe: Morena Pergovnik, prof.