Nordijska kombinacija - Prvo in drugo mesto v nordijski kombinaciji za dečke

NOVICA 13.03.2018

V Vizorah je 10. 3. 2018 potekalo tekmovanje v nordijski kombinaciji za dečke do 11 let. Med 54 dečki na startu, so naši trije mladi kombinatorci pokazali, da so iz pravega testa. Po opravljenem skoku, se je na start teka na smučeh Mark Kreže podal kot 3., Anže Brecl kot 10. in Cene Brglez kot 25. Razliko do prvih dveh je Mark izničil že v prvem krogu in celo vodil do zadnjega kroga, kjer je prišlo pri prehitevanju do padca, v katerem je izgubil nekaj sekund. V tem času sta ga prehitela Anže in tekmovalec SD Vizore. Kljub temu, se je zbral in v zadnjih metrih slednjega prehitel.

Končni vrstni red je bil:
1. mesto: Anže Brecl
2. mesto: Mark Kreže
14. mesto: Cene Brglez

Iskrene čestitke vsem, predvsem mlademu Cenetu, ki sicer tekmuje v kategoriji Cicibani do 9 let!

Vir: Ines Conradi

Foto: SSK Velenje Foto: SSK Velenje