Atletika - Članica AK Velenje Anita Hrovat odlična na Diamantni ligi

NOVICA 25.07.2018

Slovenska rekorderka Anita Horvat (AK Velenje) je na atletski Diamantni ligi v Monaku v teku na 400 m v svojem prvem nastopu v tej najmočnejši seriji svetovnih mitingov s časom 51,22 sekunde, kar je nov državni rekord, zasedla peto mesto.

Horvatova je tako izboljšala svojo najboljšo znamko, ki jo je tekla lani v Bydgoszczu na Poljskem (51,94). Zmagala je aktualna olimpijska zmagovalka Shaunae Miller Uibo z Bahamov z izidom sezone na svetu (48,97).

Bravo Anita!

Vir: Atletski klub Velenje