Smučarski skoki - Nika Vetrih odlična tretja na DP v Mislinji

NOVICA 01.10.2018

Sončna sobota, 29. 9. 2019, je bila namenjena mladincem in mladinkam do 16 let, ki so se v Mislinji pomerili na državnem prvenstvu v smučarskih skokih.

Velenjska orlica Nika Vetrih je nastopila odlično - proslavila se je namreč s tretjo stopničko in odličnim prvim skokom. Za Niko, ki se je lansko leto ponovno po 3-letnem premoru odločila za skakalni šport, je to lepa spodbuda, ki obeta, da bomo o tej orlici še slišali.

Na tekmi so velenjske barve zastopali še fantje, prav tako v kategoriji do 16 let: Maj Felle, Žan Hriberšek in Ožbej Kotnik. Najbolje se je odrezal Maj Felle, ki je zasedel 9. mesto, Žan Hriberšek je pristal na 18. mestu, Ožbej Kotnik pa na 42. mestu. Ekipa SSK Velenje je zasedla 8. mesto.