ŠPORTNA ZVEZA VELENJE

»100% so zgrešeni vsi streli, ki jih nikdar nisi izvedel.« Wayne Gretzky

ODLIČNE PREDSTAVE U13 NA DUKAKIS CUP 2018

NOVICA 06.11.2018

Ekipa U13 je letos odpotovala na mednarodni turnir v Srbijo, natančneje Staro Pazovo. Dukakis cup 2018 je letos potekal med 1. in 4. novembrom, kjer je ekipa Rudarja igrala v skupini C. Že prvi tekmovalni dan so fantje navdušili in poskrbeli za zmago nad FC Crvena Zvezda (2:1) in NK Pomorac (1:0) ter remijem proti ekipi iz Lokomotiva (1:1).

Kvalitetna igra na igrišču jih je tako postavila na prvo mesto v predtekmovalni skupini.

Sledil je remi proti ekipi FK Vojvodina (0:0) ter poraz proti NK Dinamo (0:1). Možnosti za napredovanje tako ni bilo več, ostala pa je še zadnja tekma. V borbi za 5. mesto sta se srečali dve slovenski ekipi. NK Rudar Velenje se je pomeril z ekipo NK Maribor, ki se je končala z rezultatom 1:0 v korist naših fantov.

Pod vodstvom trenerjev Dragana Kovačevića in Mitje Hojnika so fantje tako osvojili odlično 5. mesto ter tako postali najboljša slovenska ekipa na turnirju.

Čestitamo!

Vir: NK Rudar Velenje

Foto: NK Rudar Velenje

Koledar dogodkov

Za mlade športnike gre, zato migajmo skupaj #BEACTIVE

DOGODEK
V petek, 28. septembra, bodimo dobrodelni. Skupaj z Bogomirjem Dolencem, ki že od začetka septembra teče 42 maratonov, bomo migali za dober namen.