Področno tekmovanje v smučanju in deskanju

NOVICA 21.02.2019

V torek, 12.02.2019 je na smučišču Poseka, Ravne na Koroškem potekalo področno tekmovanjev smučanju in deskanju za učence in učenke osnovnih šol. Otroci so v čudovitem vremenu prikazali odlične vožnje in dosegli dobre rezultate!

Smučarji in smučarke so dobro zastopali barve velenjskih šol.

Tudi v deskanju, so velenjski učenci odlično zastopali svoje šole. Najbolje se je odrezal Aljaž Kos, ki je osvojil zlato medaljo.

Na državno prvenstvo, ki bo 6.3.2019 na Krvavcu, se med nekategoriziranimi uvrsti najboljših deset tekmovalcev v kategoriji in najboljše tri ekipe iz vsake skupine.

Rezultate si lahko ogledate na povezavi:

REZULTATI - PODROČNO TEKMOVANJE V SMUČANJU IN DESKANJU

REZULTATI EKIPNO - starejša kategorija:

1. MESTO  - OŠ LUČE

2. MESTO - OŠ KDK ŠOŠTANJ

3. MESTO - OŠ LJUBNO OB SAVINJI

4. MESTO - OŠ ŠENTJANŽ PRI DRAVOGRADU

5 . MESTO - OŠ ŠALEK

6. MESTO - OŠ LIVADA

7. MESTO - OŠ NAZARJE

Vsem učencem in učenkam čestitamo!