REZULTATI OTROŠKE OLIMPIJADE

NOVICA 29.05.2019

V petek, 24. 05. 2019, je na mestnem stadionu ob jezeru potekala 14. otroška olimpijada, kjer so se na ekipnem atletskem tekmovanju pomerili učenci in učenke 8. in 9. razredov velenjskih osnovnih šol, v štafeti pa so sodelovali tudi učenci in učenke 6. in 7. razredov. Prav vsi so se trudili po svojih najboljših močeh in tako poskušali čim bolje zastopati svojo šolo.

Rezultate tekmovanja si lahko ogledate na POVEZAVI.

V ekipnem tekmovanju je po seštevku točk vseh disciplin, letošnje leto ponovno zmagala osnovna šola Livada, sledile pa so ji: 2.mesto - Šalek, 3. mesto - Gustav Šilih, 4. mesto -  Anton Aškerc, 5.mesto - Gorica in 6.mesto - Miha Pintar Toledo.

Podrobnejše rezultate v ekipnem seštevku si lahko ogledate na POVEZAVI.

Vsem učencem in učenkam čestitamo!

Foto: Športna zveza Velenje Foto: Športna zveza Velenje Foto: Športna zveza Velenje

Športnik leta 2023 v MO Velenje

Ponovno bomo pod žaromete postavili vrhunske dosežke domačih športnikov in športnih delavcev ter jim podelili častne nazive. Vabljeni! Vstop je prost!