Rokomet - Kadeti zaključili leto na zasluženem prvem mestu

NOVICA 16.12.2019

Kadetska ekipa je v soboto odigrala zadnjo tekmo v letošnjem letu proti ekipi RK Drava Ptuj. Velenjčani so bili zanesljivo boljši nasprotniki in premagali Ptujčane s 46:24. Leto so tako zaključili na zasluženem prvem mestu državne lestvice (vzhod).

V 10. krogu so se igralci Gorenja v domači dvorani pomerili z vrstniki iz Ptuja. Po začetnih 3:3, so osice z boljšo obrambo kmalu povedle s 16:6 in nato končale polčas z visokih 25:13. Tudi v drugem polčasu so domači, kljub borbeni igri gostujoče ekipe nadaljevali z dobro igro in tekmo končali s 46:24. Vsi igralci so dobili priložnost za igro in jo tudi dobro izkoristili.

Prvi del je tako kadetska ekipa končala na zasluženem prvem mestu in z nestrpnostjo čaka na naslednje izzive v prihajajočem letu.