Velenjski atleti odlični na Prvenstvu Slovenije

NOVICA 27.01.2020

Sobota, 25.1.2020, na Prvenstvu Slovenija v dvorani za pionirje in pionirke je bila pestra.

Vsi so izboljšali svoje osebne rekorde, Hana Juhart je zmagala v suvanju krogle, Gal Golob pa je v teku na 300m za las zgrešil kolajno.

Čeprav je bila to za nekatere prva tekma, so se odrezali odlično.
Na Prvenstvu Slovenije v tekmovalni hoji sta se na 3000m zelo dobro odrezala Jaka Grabner, ki je osvojil 1. mesto in Tjaša Prostor, ki je osvojila 2. mesto.

Pred vsem tem, pa se je v dvorani odvijal miting, kjer si je Dino Subašič na 60m pritekel 4. mesto, Petja Iza Meh Peer pa na 3000m 3. mesto.

Čestitamo!

Vir: Atletski klub Velenje