ADIJO ŠOLA, ŽIVJO ŠPORT - JESENSKE POČITNICE 2011

NOVICA 28.10.2011

Prenesite datoteko

Na Športni zvezi Velenje, skupaj z ŠRZ Rdeča dvorana in MO Velenje - Uradom za družbene dejavnosti organiziramo počitniške aktivnosti za osnovnošolsko mladino.
Med letošnjimi jesenskimi počitnicami smo se odločili, da otrokom in staršem poleg ostalih aktivnosti ponudimo tudi obliko športnega varstva otrok od 9.00 - 14.00 ure. Na jesenskem taboru Zmaga Kuštrina se bodo otroci vsak dan ukvarjali z več različnimi športi in sicer bodo spoznavali namizni tenis, badminton, odbojko, tenis, streljanje in na koncu se bodo poigrali še na pokritem bazenu v Velenju.
Celoten tabor traja cel teden od 9.00 - 14.00 ure. Zberemo se vsak dan ob 9.00 v Rdeči dvorani, tabor pa se zaključi ob 14.00 na bazenu. Malico in pijačo naj otroci prinesejo s seboj. Prijavnico za športni tabor Zmaga Kuštrina si lahko natisnete tukaj.
V priponki najdete zgibanko o vseh programih.
Vljudno vabljeni!

Športnik leta 2023 v MO Velenje

Ponovno bomo pod žaromete postavili vrhunske dosežke domačih športnikov in športnih delavcev ter jim podelili častne nazive. Vabljeni! Vstop je prost!