MARINIČEV MEMORIAL 2014

NOVICA 12.05.2014

Taja Veselič i Tjaž Medved zmagovalca "Mariničevega memoriala 2014"
V spomin na tragično preminulega velenjskega plavalca sta Plavalni klub Velenje in Športna zveza Velenje v petek, 9. 5. 2014, organizirala že 27. "Mariničev memorial". Tekmovanje je bilo tudi medobčinsko prvenstvo osnovnih šol (do četrtega razreda). Udeležilo se ga je 40 mladih plavalcev iz Mislinje, Nazarij, Šmartnega ob Paki, Polzele, Vojnika in Mestne občine Velenje. Rezultati: mlajši dečki – 50 m prsno: 1. Tjaž Medved (OŠ Livada), 2. Vid Verdnik (OŠ Mislinja), 3. Jure Frankovič (OŠ MPT); 50 m prosto: 1. Tjaž Medved, 2. Vid Verdnik, 3. Jure Frankovič; mlajše deklice – 50 m prsno: 1. Zarja Pratneker (OŠ AA), 2. Neža Vollmaier (OŠ Mislinja), 3. Taja Veselič (OŠ Livada); 50 m prosto: 1. Taja Veselič, 2. Sara Navodnik (OŠ GŠ), 3. Ines Klisariæ (OŠ Livada). Čestitamo!

Športnik leta 2023 v MO Velenje

Ponovno bomo pod žaromete postavili vrhunske dosežke domačih športnikov in športnih delavcev ter jim podelili častne nazive. Vabljeni! Vstop je prost!