Uspešno izpeljana prireditev Športnik leta 2014

NOVICA 09.04.2015

V torek, 7.4.2015, smo v Domu kulture v Velenju v sodelovanju z Mestno občino Velenje in Festivalom Velenje sprejeli in nagradili športnike Mestne občine Velenje za njihove dosežke v letu 2014. Prireditev je bila kot vsako leto dobro obiskana, glavna nit prireditve pa so bili navijači in navijaštvo. Na odru so se predstavili Dominik Sky, Zmajčice, Zoran Predin in Uroš Kuzman.
Naziv ŠPORTNIK LETA 2014 v članski kategoriji sta osvojila deskar na snegu Rok Marguč in plavalka Nastja Govejšek, v kategoriji ekipa leta pa Rokometni klub Gorenje Velenje. Športnik invalid leta je postal strelec Franček Gorazd Tiršek. V kategoriji mladink je bila najboljša deskarka na snegu Eva Kralj, najboljši mladinec pa prav tako deskar na snegu Tim-Kevin Ravnjak. Najboljši kadet je postal nordijski kombinatorec Vid Vrhovnik, naj kadetinja pa taekwodoistka Jerneja Jenšterle. V kategoriji nagrad za najboljše šolsko športno društvo je zmagala osnovna šola Mihe Pintarja Toleda, najboljša športnica in športnik šolskega športnega društva pa sta postala atleta Sara Kovačeviæ in Dino Subašiæ. Vsem nagrajencem iskreno čestitamo in se vidimo spet naslednje leto.
Nekaj fotografij si lahko pogledate tukaj, ostale pa najdete na FB strani Športne zveze Velenje. si lahko pogledate tukaj
Fotografije: Edita Fric