Srednješolsko državno tekmovanje v športnem plezanju

NOVICA 29.01.2016

V četrtek, 28. 1. 2016, je bilo v Ljubljani državno srednješolsko prvenstvo v športnem plezanju.
Naš šolski center so zastopali dijaki in dijakinje Gimnazije Velenje, dijakinja Šole za storitvene dejavnosti Velenje in dijak Strojne šole Velenje. Janja Garnbret je v kategoriji mlajših dijakinj osvojila 1. mesto in s tem naslov državne prvakinje, Tjaša Slemenšek je v isti kategoriji dosegla 4. mesto, Kilian Čop si je v kategoriji mlajših dijakov priplezal 4. mesto, Zan Sudar Lovenjak pa med starejšimi dijaki 5. mesto.
Vsem iskreno čestitamo!

Vir: Gimnazija Velenje