Atletika - mednarodni dvoranski miting v Bratislavi

NOVICA 14.02.2016

Člani Atletskega kluba Velenje so se udeležili mednarodnega mitinga v Bratislavi. Bili so izjemno uspešni, popravljali svoje osebne rezultate in praktično skoraj vsi osvojili kolajne: Tina Česnik, 800 m, 1. mesto, Barbara Kladnik, 1500 m, 2. mesto, Jerneja Smonkar, 400 m, 2. mesto, Nea Meh, 400 m, 2. mesto, Teodor Majcenovič, 800 m, 1. mesto, Alen Subašič, 400 m, 2. mesto, Matevž Sušec, 1500 m, 2. mesto, Tadej Enci, 400 m, 3. mesto, Jan Kramer, 800 m, 3. mesto. Rezultate si lahko pogledate tukaj! Vsem iskreno čestitamo!

Vir: Atletski klub Velenje

Vir: Atletski klub Velenje Vir: Atletski klub Velenje Vir: Atletski klub Velenje Vir: Atletski klub Velenje Vir: Atletski klub Velenje