11. pokal Nestla Žganka

NOVICA 14.02.2016

V soboto, 13.02.2016 je v Velenju potekal že 11. pokal Nestla Žganka

Karate klub Tiger je v Velenju organiziral že 11. pokal v čast Nestla Žganka. Mednarodni turnir je potekal v športni dvorani Šolskega centra Velenje, tekmovanje pa je potekalo v katah in športnih borbah za vse starostne kategorije. Turnirja, ki šteje za točkovanje Karate zveze Slovenije "Karateist in klub leta" se je udeležilo 520 tekmovalcev iz 56 klubov ter petih držav (Slovenija, Avstrija, Italija, Bosna in Hercegovina ter Hrvaška).

Za otvoritev tekmovanja je poskrbel podžupan MOV g. Srečko Korošec, ki je pohvalil organizacijo in množičnost prireditve.

Že drugo let zapored je bil za najboljši klub razglašen KK Kranj, ki je to leto premagal klub iz Bosne in Hercegovine.

Rezultati

Vir: KK Tiger