Smučarski skoki - Aljaž Osterc zmagovalec pokala Cockta

NOVICA 21.02.2016

V soboto, 20. 2.2016 je na Ljubnem ob Savinji potekal pokal Cockta za mladince do 16, 18 in 20 let.

Na skakalnici v Ljubnem se je zbralo 70 tekmovalcev , kjer je SSK Ljubno BTC organiziral tekmovanje v smučarskih skokih za točke pokala Cockta na skakalnici HS 95.
Med mladinci do 18 let se je na skakalnici najbolje znašel ALJAŽ OSTERC, ki se je veselil zmage. Gašper Brecl je končal na 9. mestu, 12. mesto je pripadlo Davidu Streharju, Patrik Vitez je bil na 16. mestu. Med mladinci do 20 let je tekmoval Matevž Samec in se veselil 4. mesta. Pri mladincih do 16 let pa je Ožbej Jelen osvojil 10. mesto, Rok Jelen je bil na 13. mestu in Deni Pikelj na 18. mestu.

Vir: Smučarsko skalani klub Velenje