Področno tekmovanje v rokometu za mlajše učenke

NOVICA 10.05.2016

Prenesite datoteko

V Rdeči dvorani so se včeraj mlajše učenke (7. razred in mlajše) pomerile na področnem tekmovanju v rokometu.

Na tekmovanju so sodelovale učenke treh osnovnih šol iz Velenja in učenke osnovne šole Nazarje. Tekmovale so po sistemu vsak z vsakim in tako smo po šestih tekmah dobili področne prvakinje, ki so postale učenke osnovne šole Nazarje. Na drugo mesto so se uvrstile učenke osnovne šole Mihe Pinterja toleda, tretje pa so bile učenke osnovne šole Livada. Rezultate si lahko pogledate v priponki.

Čestitamo vsem sodelujočim!

Zmagovalke OŠ Nazarje 2. mesto - OŠ Miha Pintar Toledo