Judo - odlični tudi med vojaki

NOVICA 15.05.2016

V soboto je Judo klub Ivo Reya organiziral tekmo za mlade judoiste starostnih kategorij U-10 ter U-12. Vojašnica v Celju je imela dan odprtih vrat, tekma pa je potekala v enem od njihovih objektov. Otroci so tako imeli možnost poleg tekmovanja na blazinah tudi spoznavanje vojakov, njihovih vozil ter orožja.
Velenjski klub je tokrat zastopalo 13 judoistov in prav vsi so se izkazali več kot odlično. S srčnimi borbami so si prvo mesto priborili Max, Nejc, Taira, Eva ter Vid. Na drugo stopničko so stopili Gašper, Kaja, Luka in Joon. Bronasto medaljo pa so osvojili Matevž, Nik in Urh.
Na koncu pa so nekateri od njih izvali vojake v igri "Kdo bo naredil več sklec?" . Se razume da so zmagali naši mladi športniki!

Čestitamo!

Vir: Judo klub Velenje