Atletika - državno prvenstvo za pionirje in pionirke

NOVICA 20.06.2016

Minuli vikend je bilo v Ljubljani pod okriljem AD Mass organizirano prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke U12 in U14. Naši mladi so bili odlični, pokazali izjemno borbenost, dosegali odličlne rezultate, osvojili kar nekaj odličij in pa tudi precej nehvaležnih 4. mest. Kolajne pa so osvojili sledeči:
Kategorija U12: Hana Juhart, 3. mesto, suvanje krogle in 2. mesto, met vortexa, Ana stropnik, 3. mesto, 1000 m hoja, Tin Jurič, 2. mesto, skok v daljino, štafeta 4 x 200 m dečki v postavi Hrovat, Jurič, Coklin in Golob, 1. mesto.
Kategorija U14: Tomaž Turinek, 200 m, 3. mesto, Urška Kumer, suvanje krogle, 3. mesto, Jaka Grabner, 2000 m hoja, 1. mesto, štafeta 4x 100 m deklice, 2. mesto, (Šikonija, Magrič Kovačevič in Marovt), štafeta 4x 100 m dečki, 3. mesto, (Kos, Turinek S., Skaza in Turinek T.), štafeta 4 x 200 m deklice, 3. mesto, (Marovt, Trupej, Magrič in Kovačevič) ter štafeta 4 x 200 m dečki, 2. mesto, (Kos, Lazar, Turinek S. in Turinek T.),
Rezultati
Čestitamo!

Vir: Atletski klub Velenje

Vir: Atletski klub Velenje Vir: Atletski klub Velenje Vir: Atletski klub Velenje Vir: Atletski klub Velenje Vir: Atletski klub Velenje

Športnik leta 2023 v MO Velenje

Ponovno bomo pod žaromete postavili vrhunske dosežke domačih športnikov in športnih delavcev ter jim podelili častne nazive. Vabljeni! Vstop je prost!