Atletika - Maja Mihalinec zmagala na Švedskem

NOVICA 28.07.2016

Atletinja Maja Mihalinec, članica Atletskega kluba Velenje, je na mednarodnem mitingu v Karlstadu zmagala v teku na 200 m s časom 23,32 sekunde.

“Moj tek je bil povsem enakovreden, imela sem precej težav pri izhodu iz zavoja v ciljni del, kjer mi je zmanjkovalo moči. Prav v zavoju je pihal močan veter, čeprav se je v ciljnem delu pokazalo, da je pihal veter v hrbet. Z doseženim izidom sem zadovoljna, saj se sem po prihodu z EP v Amsterdamu nekoliko več trenirala in sem imela še v soboto zelo težak trening tekmovalne imitacije na 200 m. Današnji nastop je bil pomemben zato, da sem pridobila občutke pred olimpijskimi igrami v Riu se Janeiru, sledi le še počitek,” je povedala Mihalinčeva.

Čestitamo Maja in srečno pot v Rio!

Vir: Atletska zveza Slovenije

Športnik leta 2023 v MO Velenje

Ponovno bomo pod žaromete postavili vrhunske dosežke domačih športnikov in športnih delavcev ter jim podelili častne nazive. Vabljeni! Vstop je prost!