Nordijska kombinacija - Vid Vrhovnik do točk Alpskega pokala

NOVICA 04.10.2016

Od petka, 29.9.do nedelje, 2.10. 2016 se je 75 nordijskih kombinatorcev iz 7 držav, tokrat tudi prvič iz Poljske in Češke, zbralo v nemškem Hinterzartenu na Alpskem pokalu v nordijski kombinaciji. Po petkovem treningu je našim kombinatorcem kazalo bolje, kot pa so bili na tekmi sami rezultati.
Na sobotni tekmi, ko so fantje skakali na HS 108 skakalnici in tekli na 5 kilometrov je Vid Vrhovnik končal na 14. mestu, Rok Jelen je bil 50., 56. in 57. mesto sta osvojila Ožbej Jelen in Gašper Brecl.
Na nedeljski tekmi so fantje skakali prav tako na HS 108, tekli pa na 10 kilometrov. Vid je iz 42. mesta po skoku pritekel na 21. mesto, Gašper je v cilj pritekel na 35. mestu Ožbej in Rok pa sta končala na 54. in 59. mestu.

Čestitamo!

Vir: SSK Velenje