Judo - mednarodni turnir v Dupleku

NOVICA 09.10.2016

Preteklo soboto, 8.10.2016 smo se dopoldan z ekipama U-12 in U-10 udeležili mednarodnega turnirja v Dupleku. Ekipi je zastopalo devet mladih velenjskih judoistov, ki so prikazali dobre in srčne borbe.
Za naš klub so nastopili:
Vid Pustinek - 2.mesto
Nejc Šmon Jerič - 3.mesto
Rok Medved - 3.mesto
Ilan Praznik - 5.mesto
Vid Pušnik - 2.mesto
Nac Potočnik - 5.mesto
Sara Budinski - 5.mesto
Eva Ciglar - 5.mesto
Urh Mešelj - 5.mesto
V popoldanskem delu pa sta se odlično uvrstila tudi Vid Jelaš in Urh Štober . V starostni kategoriji U16 sta oba osvojila tretji mesti. Urh je zmagal tri borbe v kategoriji do 60 kg in izgubil le proti zmagovalcu iz Bosne. Vid pa je zmagal dve borbe v kategoriji do 66 kg in izgubil le proti zmagovalcu iz Avstrije.

Čestitamo!

Vir: Judo klub Velenje

Vir: Judo klub Velenje Vir: Judo klub Velenje Vir: Judo klub Velenje Vir: Judo klub Velenje Vir: Judo klub Velenje