Karate - tudi karateisti Karate kluba Rudarja nastopili na 2. pokalni tekmi

NOVICA 18.10.2016

V nedeljo 16.10.2016 se je v Novem mestu odvila 2. pokalna tekma za starostne kategorije do 18. let. Tekmovanje je organizirala Karate zveza Slovenije v sodelovanju s tehničnim organizatorjem Karate klubom Novo mesto.
Na tekmovanju je nastopilo kar 433 tekmovalk in tekmovalcev iz 51. klubov, skupaj so opravili 501 nastop.
Karate klub Rudar je v Novem mestu zastopalo 12 tekmovalk in tekmovalcev v posamičnih kategorijah, v katah ekipno pa smo imeli kar 6 ekip.
Osvojenih je bilo 8 posamičnih medalj, 5 v katah in 3 v borbah, 5 kolajn so naši dodali v katah ekipno.
Izvrstna je bila Ajda Golać, prvo mesto je osvojila v obeh posamičnih konkurencah in v katah ekipno.