Judo - Veronika Mohorič zelo dobra v Lignanu

NOVICA 18.04.2017

9.4.2017 je v Lignanu, Italija, potekal evropski mladinski pokal. Na turnirju je bilo preko 400 tekmovalcev, med njimi tudi naša Veronika Mohorič pod vodstvom trenerja Aljaža.

Veronika je na dan tekmovanja prvo borbo izgubila proti kasnejši zmagovalki iz Nemčije. Nato je v drugi borbi z ipponom premagala tekmovalko iz Slovenije. V tretji in zadnji borbi pa je po napetem boju morala priznati premoč Avstrijki. Na koncu je osvojila 7.mesto, za kar ji čestitamo!

To je bil eden izmed turnirjev, kjer se zbira normo za letošnje evropsko prvenstvo za mladince ki bo potekal septembra v domačem Mariboru.

Vir: Judo klub Velenje