Športne igre zaposlenih 2017

NOVICA 19.06.2017

V soboto, 17.6.2017, so na športnih igriščih ob jezeru potekale Športne igre zaposlenih 2017, v organizaciji Olimpijskega komiteja Slovenije–Združenja športnih zvez v sodelovanju s Športno zvezo Velenje. Namen projekta je spodbuditi poslovno javnost k športni aktivnosti ter preko športne aktivnosti, druženja in zabave krepiti vez med gospodarstvom in športom.

Iger se je udeležilo zaposleni iz 9 organizacij, ki so svoje moči merili v košarki, odbojki, nogometu, teku in tenisu.

Ob rogljičku in kavici so vse skupaj pozdravili strokovna delavka Športne zveze Velenje ga. Katka Geršak, predsednik Športne zveze Velenje g. Bogdan Plaznik, podžupan Mestne občine Velenje g. Peter Dermol in predsednik Olimpijskega komiteja g. Bogdan Gabrovec, nato pa so se posamezniki in ekipe razporedili po igriščih.

Po zaključenih dvobojih je sledilo kosilo, druženje ter podelitev nagrad najboljšim.

Rezultati:

1. JEGOVNIK DARKO

2. LAZIĆ DEJAN

3. MEŽA STANISLAV

Utrinke si lahko pogledate v fotogaleriji.