Pokal Slovenije v BMX-u

NOVICA 13.11.2017

V nedeljo, 12.11.2017, je bila v Ljubljani zaključna prireditev Pokal Slovenije v BMX-u. Naša fanta, velenjčana, Luka in Jaka Supić, licencirana BMX kolesarja, pod okriljem kluba BSX racing team iz Maribora, sta letošnjo sezono dosegla odlične rezultate. Jaka Supić je v skupnem seštevku v slovenskem BMX pokalu, v kategoriji dečki do 8 let, dosegel odlično tretje mesto. Njegov starejši brat, Luka Supić, v kategoriji dečki do 11 let, pa drugo mesto v skupnem seštevku slovenskega BMX pokala. 9-letni Luka pa si je na državnem BMX prvenstvu avgusta letos, ki je potekalo v Ljubljani, privozil drugo mesto in s tem tudi naslov državnega podprvaka. Odlično se je odrezal tudi Mai Pokleka, iz kluba KD Lignit Ravne pri Šoštanju, ki je v kategoriji dečki do 11 let, v skupnem seštevku slovenskega BMX pokala dosegel tretje mesto, v kategoriji B4X pa je bil najboljši.

Čestitamo!