Šolski šport - medobčinsko tekmovanje v košarki za starejše deklice

NOVICA 17.11.2017

V četrtek 16.11.2017 je na OŠ Livada potekalo medobčinsko tekmovanje v košarki za st. deklice. Pomerili sta se dve ekipi in sicer ekipa starejših deklic osnovne šole Livada in ekipa starejših deklic osnovne šole Gorica. Slednje so morale priznati premoč gostiteljicam, ki so s tem tekmovanjem otvorile prenovljeno telovadnico.

Vrstni red:

1. OSNOVNA ŠOLA LIVADA

2. OSNOVNA ŠOLA GORICA

Dekleta osnove šole Livada se bodo pomerila še na področnem tekmovanju v košarki, ki bo predvidoma konec novembra prav tako v telovadnici OŠ Livada.

Čestitamo!

OŠ LIVADA OŠ GORICA