Smučarski skoki in nordijska kombinacija - PODELITEV PRIZNANJ ZA POKAL COCKTA

NOVICA 11.12.2017

V četrtek, 7. 12. 2017, je v Kulturnem domu Vir pri Domžalah potekala podelitev priznanj za Pokal Cockta v smučarskih skokih in nordijski kombinaciji za poletno sezono 2017. Zelo uspešni so bili tudi tekmovalci SSK Velenje in tako domov pripeljali kar nekaj medalj in pokalov.

- cicibanke do 9 let: Iza Faletič- 3. mesto

V nordijski kombinaciji so fantje skupno osvojili 3. mesto, med vsemi klubi je SSK Velenje skupno v Pokalu Cockta v smučarskih skokih in nordijski kombinaciji osvojil 3. mesto, v absolutni razvrstitvi klubov v smučarskih skokih in nordijski kombinaciji pa je SSK Velenje osvojil 4. mesto.

Čestitke vsem članom SSK Velenje in trenerjem!

Vir: Smučarskoskakalni klub Velenje