Šolski šport - Področno tekmovanje v košarki za mlajše dečke

NOVICA 08.03.2018

Včeraj, 7.3.2018, je na OŠ Livada potekalo področno tekmovanje v košarki za mlajše dečke, ki so se ga udeležile ekipe OŠ Livada, OŠ KDK Šoštanj, OŠ Mozirje in OŠ Luče.

Učenci OŠ Luče so na prvi tekmi z veliko želje pregali OŠ KDK Šoštanj, Mozirjani pa so visoko premagali OŠ Livada.

Za tretje mesto sta se pomerili OŠ Livada in OŠ KDK Šoštanj. Tekmo je po tesnem boju dobila OŠ KDK Šoštanj. Na tekmi za prvo mesto je OŠ Mozirje visoko premagalo OŠ Luče.

Na četrtfinalno tekmovanje sta se uvrstili OŠ Mozirje in OŠ Luče.

Čestitamo!

REZULTATI