Šolski šport - Državno prvenstvo osnovnih šol v smučarskih skokih

NOVICA 09.03.2018

Včeraj, 8.3.2018, je v Kranju potekalo DP osnovnih šol v smučarskih skokih.

Med 160 učenkami in učenci so osnovnošolke in osnovnošolci iz Velenja in Šoštanja dosegli nekaj odličnih uvrstitev.

Tian Kadliček iz OŠ Gustava Šiliha je v kategoriji letnika 2011 zasedel 3. mesto.

V kategoriji letnika 2009 je Jan Jevšnik iz OŠ KDK Šoštanj prav tako osvojil 3. mesto, Stela Lalek - Vegan, OŠ Gorica, je bila 2.

Florjan Mežnar je v kategoriji letnika 2008 osvojil 2. mesto, Tim Stropnik je bil 5., Manca Stropnik pa je v isti kategoriji osvojila 4. mesto. Vsi trije so učenci OŠ KDK Šoštanj.

Čestitamo!

REZULTATI