Tai Chi in Qi Gong »Zmajev vodnjak« Velenje vpisuje v začetni tečaj

NOVICA 18.09.2018

Vpis in predstavitev te stare kitajske veščine gibanja in sproščanja, bo v
sredo, 3.10.2018, ob 18.15 uri na »osnovni šoli Miha Pintar - Toledo« v Velenju.

Z redno vadbo teh veščin, boste vzpostavili svoje notranje ravnovesje in dosegli stopnjo popolne umirjenosti.

Vadba krepi imunski sistem, odganja stres, poveča samozaupanje, pomaga pri odpravljanju težav s hrbtenico, izboljšuje dihanje, sprošča napetost, uravnava telesno težo, znižuje tlak, povečuje elastičnost sklepov in tetiv……Vadba je primerna za vse starostne skupine.
Tečaj bo mogoče odplačati obročno. Popusti za upokojence in študente! Prva vaja je brezplačna!

Dodatne informacije:
GSM: 041 419 869