Smučarski skoki - Rok Jelen tretji kombinatorec poletja

NOVICA 08.10.2018

Italijanski Val di Fiemme je gostil še drugi dve tekmi mladih nordijskih kombinatorcev za točke alpskega pokala. Zmagovalec uvodne tekme sezone, Velenjčan Rok Jelen, je v Italiji znova končal med deseterico.

V Italiji sta potekali tretja in četrta tekma tega poletja za alpski pokal, zmagi pa sta odšli v Nemčijo z Davidom Machom in Avstrijo z Johannesom Lamparterjem. Zmagovalec prve tekme sezone v nemškem Winterbergu, Rok Jelen, je v soboto osvojil 10. mesto, v nedeljo pa je bil še osmi in je skupno na tretjem mestu s 158 točkami. V soboto so točke osvojili še člani Smučarsko skakalnega kluba Velenje Ožbej Jelen na 14., Gašper Brecl na 16., v nedeljo pa je bil najboljši Ožbej sedmi, Rok je bil mesto za njim.

Alpski pokal se bo nadaljeval sredi decembra v Beljaku.

Čestitke vsem!

Vir: SSK Velenje