Naslov državnega prvaka in naslov državnih podprvakov za SSK Velenje

NOVICA 16.10.2018

Sončna sobota, 13. 10. 2018, bo za mlade skakalce SSK Velenje, v kategoriji do 12 in 13 let, za vedno zapisana v spomin.

Na domačih tleh so izvrstno odskakali in dosegli vrhunske uvrstitve. Naslov državnega prvaka v kategoriji dečki do 13 let je osvojil Enej Faletič, z odličnim 10. mestom je Žiga Gajster dopolnil uspeh. V kategoriji do 12 let so mladi skakalci posegli pa naslednjih uvrstitvah:

Lan Novak - 23. mesto
Mark Kreže - 37. mesto
Maj Matko Rizmal - 40. mesto
Liam Magdič - 49. mesto

Na ekipni tekmi DP je ekipa SSK Velenje v postavi Lan Novak, Anže Brecl, Žiga Gajster in Enej Faletič osvojila naslov državnih podprvakov.

Čestitke tekmovalcem, trenerjem, vodji tekmovanja Luki Ograjenšku, tehničnim službam, predsedniku in vsem, ki ste na kakršen koli način pripomogli k izvedbi DP.

Vir: SSK Velenje

Foto: SSK Velenje Foto: SSK Velenje