Vid Vrhovnik državni prvak v nordijski kombinaciji-mladinci do 20 let

NOVICA 22.10.2018

V nedeljo, 21.10.2018 so član SSK Velenje, bili v Kranju na zadnji tekmi nordijskih kombinatorcev to poletje.
Na skakalnici Bauhenk z K-točko pri 100 metrih in velikostjo skakalnice 109 metrov se je zbralo 20 nordijskih kombinatorcev na državnem prvenstvu pri mladinci do 20 let.

Najdaljši skok je uspel Vidu, skočil je 110 metrov, drugo daljavo je imel Gašper 104 metrov, Ožbej je pristal pri 101.5 metrov, kar je zadoščalo za četrto daljavo.

Tekaški del so fantje opravili na Kokrci.
Državni prvak je postal Vid Vrhovnik, na 2. mestu mu je družbo delal klubski kolega Gašper Brecl, tik pod stopničkami na 4. mestu pa se jima je pridružil še tretji velenčan Ožbej Jelen.

Razmere na skakalnici predvsem pa na teku so bile zelo zahtevne. Na teku so fantje imeli le 8 stopinj, spremljal pa jih je tudi dež.

Čestitke fantje!

Vir: SSK Velenje