Odličen vikend za velenjske atlete

NOVICA 18.03.2019

Tadej Enci je zmagal v četrti kvalifikacijski skupini teka na 400m (54,71) in se zlahka uvrstil v polfinale svetovnega dvoranskega prvenstva za gluhe.

V polfinalu je tekel v najmočnejši skupini, s časom 50,75 zasedel tretje mesto in za las ostal brez želenega finala. Osvojil je končno 7. mesto, kar je izjemen dosežek.

Čestitke!

Prvenstvo Slovenije v posamicnem in ekipnem mnogoboju za kategorijo U12 v Slovenski Bistrici

V soboto je Nea Kimperk postala podprvakinja, ekipa najmlajših pa je zasedla odlično 4. mesto. Bravo!

Velenjski metalci zelo uspešni na zimskem prvenstvu Slovenije

Filip Dominkovič zlat v metu kopja, prvak je postal tudi Luka Lah v metu diska - oba med starejšimi mladinci. V kategoriji pionirjev in pionirk U16 pa je postal državni prvak Tim Dolar v metu diska, Naida Nisič pa prvakinja v metu kladiva.