Smučarski skoki - V nedeljo je v Žireh potekalo DP za dečke do 14 in 15 let

NOVICA 18.02.2020

V nedeljo, 16. 2., je v Žireh potekalo DP za dečke do 14 in 15 let in velenjski osrli so se izkazali odlično.

Enej Faletič je postal državni prvak, ki je imel najdaljšo daljavo v vseh serijah, njegov uspeh je dopolnil Žiga Gajster s 13. mestom in napredoval za eno mesto v primerjavi s 1. serijo.

Zelo uspešno se je na skakalne smučke po poškodbi vrnil Luka Filip, ki je z drugim skokom pokazal, da je zlom ključnice že preteklost; zasedel je 25. mesto.

D-14:
Državni prvak - ENEJ FALETIČ