Atleti odlični na dvoranskem državnem prvenstvu za člane in članice

NOVICA 24.02.2020

Minuli vikend se je v Češči vasi pri Novem mestu odvijalo še zadnje dvoransko državno prvenstvo te sezone, prvenstvo Slovenije v dvorani za člane in članice.

Vsi velenjski atleti so se dobro odrezali!

V soboto je Dino Subašič osvojil 2. mesto v skoku v daljino, v nedeljo je Agata Zupin zmagala v teku za 200m.

Ženska štafeta AK Velenje pa si je z novim državnim rekordom pritekla 1. mesto na 4x400m!

Čestitke!

Vir: Atletski klub Velenje

Foto: Atletska zveza Slovenije Foto: Atletska zveza Slovenije Foto: Atletska zveza Slovenije