ŠPORTNE POČITNICE ZA VSE - POLETJE 2007

NOVICA 13.06.2007

Prenesite datoteko

Športna zveza Velenje tudi letos, že peto leto zapored, skupaj z Fundacijo za šport, Uradom za negospodarske javne službe pri MO Velenje in ŠRZ Rdeča dvorana, organizira počitniške programe, ki se bodo tako kot lani odvijali na dveh lokacijah. Namen programa je kvalitetno in aktivno preživljanje prostega časa otrok med poletnimi počitnicami. Gre za tedensko varstvo otrok z raznovrstnimi športno-zabavnimi vsebinami, kjer se otroci seznanijo z različnimi športnimi panogami in se v njih tudi preizkusijo. Program je namenjen otrokom od 6. do 15. leta starosti, neodvisno od njihovega predznanja različnih športnih panog (pri plavanju lahko uporabljajo rokavčke). Pripravili smo pester, zanimiv in zabaven športni program. Radi bi poudarili, da so vsi naši učitelji strokovno usposobljeni za delo z otroki. Gre za študente in diplomante Fakultete za šport, vaditelje/učitelje/trenerje posameznih športnih panog, ki sodelujejo s Športno zvezo Velenje skozi celo leto. Več o programu si lahko preberete v priponki.

Športnik leta 2023 v MO Velenje

Ponovno bomo pod žaromete postavili vrhunske dosežke domačih športnikov in športnih delavcev ter jim podelili častne nazive. Vabljeni! Vstop je prost!