Srečanje klubov - Vila Bianca 2014

NOVICA 18.12.2014

V sredo, 17.12.2014, smo kakor vsako leto pripravili srečanje klubov in društev, ki so včlanjeni v Športno zvezo Velenje in vsako leto sodelujejo z nami in seveda mi z njimi. Za uvod nam je Doris Čosič iz Umetniške Gimnazije Velenje pripravila nežno melodijo in nas popeljala v trenutke pozornosti in miru. V nadaljevanju smo se podali v zahvale in pohvale s strani predsednika Športne zveze Velenje Bogdana Plaznika in vodje urada za družbene dejavnosti na Mestni občini Velenje Draga Martinška. Letošnje leto smo več kot zadovoljni in ponosni na sodelovanje, udeležbe in uspehe naših športnikov, kateri so s svojimi rezultati dokazali predanost in učinkovito organizacijo trenerjev in klubov. Naj se še enkrat zahvalimo vsem klubom in društvom za njihovo delo v letu 2014 in jim zaželimo veliko uspehov v naslednjem letu.
Hvala in Srečno 2015.