Prireditev "ŠPORTNIK LETA 2014" bomo organizirali v mesecu aprilu 2015 v Domu Kulture Velenje.
Prosimo vas, da do 2. FEBRUARJA 2015 izpolnite obrazce na naslovu

Razpis za najboljše športnike v velenjski občini za leto 2015

NOVICA 07.01.2015

Prosimo vas, da do 2. FEBRUARJA 2015 izpolnite obrazce na naslovu http://priznanja.sportnazvezavelenje.si/
Uporabniška imena in gesla ostajajo enaka kot lansko leto, če ga je kdo pozabil oz. ga še nima, naj mi napiše mail na sportnazveza.velenje@gmail.com, da vam jih posredujem.
PROSIM, DA NAVEDETE SAMO TISTE REZULTATE:
- KI JIH JE KANDIDAT DOSEGEL V LETU 2014
- KI SE NANAŠAJO NA KATEGORIJO V KATERI JE KANDIDAT NOMINIRAN (če je nominiran v kategoriji mladincev napišite samo rezultate v mladinski kategoriji)
PREDLOGE SPREJEMAMO SAMO PREKO SPLETNE APLIKACIJE!
Upoštevajo se vsi rezultati doseženi do 31.12.2014.
OBVEZNE PRILOGE, KI JIH MORATE PRILOŽITI PREKO SPLETNE APLIKACIJE:
Za vse kandidate je nujno priložiti fotografije v elektronski obliki – če imate fotografije, ki presegajo 5 MB vas prosim, da mi jih dostavite na dvd ali jih prinesete na ključku, v aplikaciji pa pripnite drugo fotografijo (seveda me prosim o tem obvestite po e-mailu)
ZA VSE KANDIDATE JE ZAŽELJEN TUDI VIDEO MATERIAL, ki ga lahko pošljete na mail ali pa prinesete na športno zvezo v elektronski obliki
OBVEZNO JE POTREBNO NAPISATI DOMAČE NASLOVE PREDLAGANIH KANDIDATOV!!!