Smučarski skoki - sedem stopničk na tekmi v Vizorah

NOVICA 29.01.2016

V četrtek 28.1.2016 se je v Vizorah zbralo 62 tekmovalcev in tekmovalk iz štajersko koroške regije v smučarskih skokih. Tekmovali so v kategoriji cicibani in cicibanke do 9 let, dečki do 10 let, dečki in deklice do 11 let, dečki do 12 let.
Naši najmlajši člani so se na regijskem pokalu odlično izkazali. Osvojili so 2. prvi mesti, eno drugo mesto,4 tretja mesta in še nekaj mest med deset.
Cicibani in cicibanke so skakali na najmanjši napravi HS 15, dečki do 10 in 11 let ter deklice do 11 let so se spuščali po napravi veliki HS 28, dečki do 12 let pa so skakali na skakalnici HS 35.
Med cicibani do 9 let je zmagal ANŽE BRECL, med dečki do 10 let pa je slavil PATRIK HLADIN.

Športnik leta 2023 v MO Velenje

Ponovno bomo pod žaromete postavili vrhunske dosežke domačih športnikov in športnih delavcev ter jim podelili častne nazive. Vabljeni! Vstop je prost!