Plavanje - Velikonočni miting 2016

NOVICA 04.04.2016

V soboto, 2. 4. 2016, je Plavalni klub Neptun iz Celja v bazenu Golovec organiziral tradicionalni 21. Velikončni miting. Udeležilo se ga je 380 plavalcev iz 21 klubov Slovenije in Hrvaške. Plavalni klub Velenje je uspešno predstavljalo 26 plavalcev v štirih starostnih kategorijah. Skupno so dosegli štiri prva, tri druga in eno tretje mesto. Zmagala sta Nuša Erjavec na 50 m in 100 m prsno ter 200 m mešano in Luka Geršak na 100 m hrbtno. Kristjan Meža je odplaval vsa druga mesta na 50 m prsno, 50 m hrbtno in 100 m mešano. Tretje mesto je dosegel še Luka Geršak na 50 m hrbtno.

Čestitamo!

Vir: Plavalni klub Velenje