Judo - Mini pokal Velenja

NOVICA 14.05.2016

V četrtek 12.5.2016, so v Velenju organizirali Mini pokal Velenja kot zaključni dogodek sezone najmlajših judoistov. 34 mladih judoistov, ki se z judom spoznavajo v Judo vrtcu pod vodstvom Peter Sevnik-a, se je pomerilo v prilagojenih judo-sumo borbah. Tako punce kot fantje so pokazali, da so pravi borci in da se za podmladek v klubu ni treba bati. Vsak od njih je prejel medaljo in velik aplavz.
Kakšno je bilo vzdušje v dvorani, pa si lahko ogledate v fotogaleriji.

Bravo mladi judoisti in judoistke!

Vir: Judo klub Velenje Vir: Judo klub Velenje Vir: Judo klub Velenje Vir: Judo klub Velenje Vir: Judo klub Velenje