Šolski šport - medobčinsko tekmovanje v plavanju

NOVICA 23.05.2016

V spomin na tragično preminulega velenjskega plavalca sta Plavalni klub Velenje in Športna zveza Velenje v petek, 20. 5. 2016, organizirala že 29. "Mariničev memorial". Tekmovanje je bilo tudi medobčinsko prvenstvo osnovnih šol (do četrtega razreda). Udeležilo se ga je 65 mladih plavalcev iz Mislinje, Nazarij, Šmartnega ob Paki, Šoštanja, Petrovč in Velenja. Rezultati: mlajši dečki – 50 m prsno: 1. Jure Frankovič (OŠ MPT), 2. Dane Šibanc (OŠ Šalek), 3. Anže Guštin (OŠ MPT); 50 m prosto: 1. Jure Frankovič, 2. Dane Šibanc, 3. Anže Guštin; mlajše deklice – 50 m prsno: 1. Nina Princl (OŠ AA), 2. Maruša Glavnik (OŠ GŠ), 3. Daša Ivančić (OŠ Šalek); 50 m prosto: 1. Nina Princl, 2. Lara Suhaj OŠ (KDK Šoštanj, 3. Ana Krenker (OŠ Gorica). Ob koncu tekmovanja so vsi nastopajoči prejeli diplome, zmagovalca memorialne discipline Nina Princl in Jure Frankovič pa pokal v trajno last.

Čestitamo!

Vir: Plavalni klub Velenje